A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад Годинівський ліцей Острицької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області

Профільне навчання

    Профільна школа найповніше реалізує принцип особистісно орієнтованого навчання, що значно розширює можливості учня у виборі власної освітньої траєкторії. Організувати ефективну профільну школу – одне з пріоритетних завдань української освітньої спільноти.

    Наукова-дослідницька, експериментальна робота в ОЗ Годинівський ліцей – головний чинник у впроваджені профілізації старшої школи. Наш ліцей працює у напрямку організації та впровадження профілізації старшої школи.

     У 2021/2022 н.р. учні нашого ліцею отримали змогу обрати профільну групу предметів відповідно до своїх потреб для вступу у ВНЗ, зокрема в закладі впроваджений інтегрований спецкурс «Основи медсестринства» та біологічний профіль в 10-му класі, а також правничий профіль в 11-му класі.

      Профілізація старшої школи, передбачає врахування здібностей, інтересів та навичок учнів шляхом переформування класів в залежності від спрямованості предметів, що вивчаються, це дозволяє їм вдало підготуватися до ЗНО та поступити в омріяний ВНЗ,  можливість отримати якісні знання  з подальшим продовженням навчання на вищих рівнях освіти.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора